Yasal Uyarı

 

YASAL UYARI

Son Güncelleme: 21 Ocak 2015

Bu internet sitesi ve bu siteye bağlı alt internet sitelerinde yer alan bilgiler, siteyi ziyaret edenleri genel bir çerçevede bilgilendirme amacını taşımaktadır. FOİ - FOİ Fiber Optik İletişim ve Network Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. (FOİ) bu sitede yer verilen ve resmi makamlarca yayını zorunlu tutulan bilgiler dışındaki hiçbir bilginin doğruluğunu veya güncelliğini taahhüt etmiş veya garanti altına almış değildir. Bu internet sitesinde yer alan uyarıların ve önerilerin dikkate alınmasında fayda vardır.

Firmamız hizmet özelliklerini ve uygulamaya ilişkin yöntemleri gerekli gördüğü durumlarda değiştirme hakkını saklı tutar. Değişikliklerin izlenmesi kullanıcıların yetki ve sorumluluğundadır. FOİ’ye ait www.foi.com.tr internet sitesinde ve bu siteye bağlı alt internet sitelerinde yer alan bilgiler, site ziyaretçilerini herhangi bir fiil, hareket veya teşebbüse teşvik veya davet olarak yorumlanamaz.

www.foi.com.tr internet sitesinde ve bu siteye bağlı alt internet sitelerinde doğrudan veya alıntı amacıyla link verme suretiyle yayınlanan söyleşi, makale, değerlendirme, ilan, reklam ve benzeri içerikteki yayınlar, FOİ açısından herhangi bir bağlayıcılık taşımamakta olup, bu yayınlarda veya yayın kaynağında belirtilen fikir, isnat, ifade, yorum ve açıklamalar sadece bunları beyan eden kişi ve kurumları bağlayıcı nitelik taşımaktadır. www.foi.com.tr‘nin her türlü telif hakkı FOİ’ye aittir. Diğer belge ve bilgilerin tüm hakları ilgili kişi, kurum ve kuruluşlardadır.

Web sitemizde kullanılan görsellerin lisans/telif hakkı içerdiği belirlenememiş olduğu durumlarda, lisans konusunda sorumluluk almayacağımızı site okuyucuları, kullanıcıları ve üçüncü kişilere buradan duyururuz. Telif sahibinin, resimlerin kullanımı sonrasında tarafımıza ulaşması halinde, resimlerin alınmış olduğu adres/web sitesi/kaynak kendileriyle yazılı olarak paylaşılacaktır.

FOİ‘ye ait tüm kurumsal logo, metin ve görseller, fotoğraflar izin alınmadan basılı ya da online (CD, internet) ortamda kullanılamaz, çoğaltılamaz. İzin alındıktan sonra yayınlanması durumunda metinlerin kaynağı olarak www.foi.com.tr‘nin belirtilmesi ve link verilmesi zorunludur. www.foi.com.tr internet sitesinde ve bu siteye bağlı alt internet sitelerinde yer alan bilgilerle ilgili ihtiyaç duyulabilecek ayrıntılar, FOİ‘nin ilgili birimlerinden sağlanabilir.